E-DERGİ
E-Randevu
E-Sonuç
Sağlık Broşürleri

KURUMSAL

HoşgeldinizKurucumuzKurucumuzun mesajıVizyonumuz ve MisyonumuzHasta Hakları ve Sorumlulukları Ziyaretçi PolitikasıAnlaşmalı KurumlarKurumsal Katalog Basında Osmanoğlu E-Çalışan Öneri ve Şikayetleri İnsan Kaynakları Sanal Tur Tıbbi Donanım Satış
Vizyonumuz ve Misyonumuz

Misyonumuz:
Osmanoğlu Hastanesi ; toplumsal ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, çalışan memnuniyeti odaklı, ekibiyle bütünleşmiş, takım çalışması anlayışıyla, çağdaş bir sağlık kurumudur. Hastanemiz; tıbbi etik ve bilimsel ilkeler doğrultusunda "insan sağlığının ticarete dönüştürülmemesi" bilinciyle, "en üstün hizmet, en iyi koşullarda insana hizmettir" felsefi inanç ve anlayışı ile kaliteden ödün vermeden toplumun yaşam standartını yükseltmektedir. Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı gelişmeyi, yenilenmeyi sağlayan bir yöntem ve işletim sistemi kurarak güvenilir bir tanı ve tedavi hizmetini sunmak, her zaman ve her şartta hasta ve yakınlarının memnuniyetini kurumun menfaatlerinin önünde tutmak, ulusal ve uluslararası standartlarda, yasal mevzuatlara ve meslek etiği ilkelerine uygun kaliteli sağlık hizmetini sunmak Osmanoğlu Hastanesi'nin en önemli misyonudur.

Vizyonumuz:
Bilimsel çalışmalara önem veren tıbbi kadromuz ve yetkin çalışanlarımız ile vermekte olduğumuz nitelikli sağlık hizmetini sürekli geliştirmek, iyileştirerek sağlık sektöründe saygınlığımızı sürdürmek. Etkin ve kaliteli hasta bakımı ve tedavisi için doktorundan hemşiresine, teknisyeninden hasta temsilcisine kadar koordine çalışan entegre bir sistem kurmak. Günümüz teknolojik imkanlarının tümünden faydalandığı çağdaş bir altyapı ile kurumsal gelişimini sürdürebilen, personel dokusunun tam anlamıyla iyileştirildiği, daha geniş kitlelere ulaşan, yeni projeler üreten, huzurlu ve konforlu bir ortamda sektörün öncü uygulamalarına imza atan, bölgemizde lider sağlık kuruluşu olmak.

Varlığı ile Güvenli ve Markası ile Saygıyı birlikte temsil eden her zaman ve her koşulda doğru teşhis ve tedavi sunan, en üstün hizmetin insana verilen hizmet olduğu prensibiyle yola çıkan ulusal ve uluslararası sağlık örgütleri tarafından referans gösterilen bir hastane olmak.

Osmanoğlu Hastanesi
Abide-i Hürriyet Cad. Dilaçar sok. No:4 Şişli 34360 / İstanbul

Telefon
: 0850 800 50 50
Faks
: 0212 230 26 18
E-Posta
: info@osmanogluhastanesi.com.tr
Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Burdaki bilgiler ve resimler izinsiz kullanılmamalıdır.
bambam