E-DERGİ
E-Randevu
E-Sonuç
Sağlık Broşürleri

KLİNİK BİRİMLERİMİZ

Cerrahi Birimler
Ameliyathane

T.C. Sağlık Bakanlığının kalite standatları çerçevesinde ve bakanlığımızın özel hastaneler yönetmeliğine uygun dört adet büyük ameliyathanemiz mevcuttur. Ameliyathanelerimizde yine kalite standartları doğruldusunda hepa filtreli merkezi havalandırma sistemi uygulanmaktadır. Her türlü ısı, nem, dezenfeksiyon ve partikül ölçümümleri  periyodik aralıklarla rütin olarak yapılmaktadır. Son teknolojiye sahip tıbbi donanım olarak skopi, mikroskop ve endoskopik cihazlarımızla hizmet vermekteyiz. Ayrıca bölümümüzde doktor dinlenme odası, steril ve yarı steril alanlarla birlikte sterilizasyon odası ve uyandırma odasıda bulunmaktadır. Modern teknolojik donanıma sahip ameliyathanemizde tüm cerrahi branşlarda kapalı ve açık ameliyatlar her yaş grubuna profesyonel ekibimiz tarafından uygulanabilmektedir.
 
Ayrıca, hastanemizde modern ekipmanlara sahip bir adet doğumhanemiz ve sancı odamız bulunmaktadır. Doğum öncesinde bebeğin kalp atışları kardio fotografi cihazı ile takip edilmektedir. Ayrıca riskli gebelikler için Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemiz de bulunmaktadır. 

Anestezi ve Reanimasyon

Anestezist, ameliyat öncesinde hastaların mevcut durumunu değerlendirir ve hastanın durumuna göre anestezi planı ile sorumludur. Anestezi planı ameliyat esnasında kullanılacak ilaçlar ve hastaya uygun anestezi çeşidini kapsar. Operasyon sırasında hastaya uygun olan anestezi çeşidini uygular ve hastayı takip eder. Ameliyat sonrasında hastaya tıbbi değerlendirme ve bakım sağlar. Hastanemizde her türlü girişim ve müdahaleler için tüm yaş grubuna hizmet veren nitelikli anestezi ekibimiz mevcuttur. Tüm anestezi uygulamaları Genel anestezi , Lokal anestezi, Sedasyon, Bölgesel anestezi (Spinal , Epidural, Sinir bloğu) hastanemizde yapılabilmektedir.

Beyin ve Sinir Cerrahisi (Neroşirürji)

Nöroşirurji ; beyin, omurilik ya da periferal sinir bozuklukları veya yaralanmaların tanı ve tedavisi ile ilgili tıbbi uzmanlık alanıdır. Hastanemizde , bel fıtığı (Lomber disk hastalığı) başta olmak üzere her türlü omurga hastalıkları , kafa ve omurilik yaralanmaları, periferik sinir denilen kol ve bacak sinirlerinin her türlü sıkışması, travma ve kesikleri, tümörlerinin cerrahi tedavisi yapılabilmektedir.

İlgili Hekimler
Op. Dr. Ömer ÇAĞLIAYDIN
Diş ve Ağız Sağlığı