Ana Sayfa Check Up Bireysel Check Up
Bireysel Check Up
E-Randevu

Her tedavi türünde görüldüğü gibi check-up uygulamalarının da kişiye özel bir seyir izlemesi gerekir. Yaş ve cinsiyet faktörü, hayat koşulları, genetik riskler gibi faktörlere bağlı olarak herkes için ayrı bir süreç oluşturulur. Check-up uygulamalarının büyük bir bölümü benzerlik taşısa da bazı spesifik farklılıklar söz konusu olabilir.

Uygulama öncesi doktor ile yapılacak görüşme, check-up sürecinin planlanması ve programlanması için gereklidir. Görüşme amacı ile gerçekleştirilecek ilk randevuya  giderken önceki test ve tahlil sonuçları, aile bireylerinin sağlık durumlarını gösterir belgeler ve varsa özel tetkikler hakkında bilgileri yanınızda götürmeniz tavsiye edilir.

Öte yandan bu tür taramalarda “ overdiagnosis”, girişimsel izlem testleri veya yanlış pozitif girişimsel izlem testleri veya yanlış pozitif test dediğimiz aşırılıklardan da uzak durmanız gerekir. İşte burada taramanın yapıldığı kuruluşun saygınlığı, ciddiyeti ile sonuçları değerlendirecek olan hekimin bilgi, deneyim, etik değerleri ve hastasına olan saygısı ön plana çıkar.

İnsan Hayatı Kutsaldır
ve Bizim İçin Değerli!!!
Abide-i Hürriyet Cad. Dilaçar Sok. No:4
Şişli 34360 / İstanbul

info@osmanogluhastanesi.com.tr
+90 850 800 50 50
WhatsApp
Ailenizin Hastanesi
Copyright © 2023 by Osmanoğlu Hastanesi. Tüm Hakları Saklıdır
E-Sonuç E-Randevu E-Danışma Whatsapp