Ana Sayfa Kurumsal Hasta Odaları
Kurumsal
Kurumsal Menü
HoşgeldinizKurucumuzKurucumuzun MesajıVizyon, Misyon ve DeğerlerimizHasta OdalarıHasta Hakları Ve SorumluluklarıZiyaretçi PolitikasıOrganizsayon ŞemasıAnlaşmalı KurumlarKalite Yönetim BirimiKalite Yönetim ÇalışmalarıKVK Kanunu ve OnamıBebek Dostu Hastane Basında Osmanoğlu Kurumsal Katalog E-Çalışan Öneri ve Şikayetleri İnsan Kaynakları Sağlık Broşürleri
Hasta Odaları

Bütün Hasta Odalarımız Tek Kişiliktir.

Hepsinde refakatçi için yatak bulunmaktadır. Odaların hepsinde banyo bulunmaktadır. Süit odalarda refakatçi için ikinci bir banyo da yer almaktadır. Hasta yataklarının hepsinde merkezi oksijen bulunmaktadır. Bütün odalarda buzdolabı ve televizyon vardır. Bütün hasta odalarından “wireless” internet bağlantısı yapmak mümkündür. Bütün hasta yataklarına her türlü pozisyon verilebilmektedir; ihtiyaç olduğunda havalı yatak da bulunmaktadır. Her hasta yatağında acil durumlar için hemşire çağırma butonu yer almaktadır.

Hastanemizin 5. Kattaki özel serviste yer alan 8 VIP Süit oda ayrıcalıklı olarak dekore edilmiştir. Burada kendinizi evinizde hissedebilmeniz ve rahat etmeniz amaçlanmıştır.

İnsan Hayatı Kutsaldır
ve Bizim İçin Değerli!!!
Abide-i Hürriyet Cad. Dilaçar Sok. No:4
Şişli 34360 / İstanbul

info@osmanogluhastanesi.com.tr
+90 850 800 50 50
WhatsApp
Ailenizin Hastanesi
Copyright © 2023 by Osmanoğlu Hastanesi. Tüm Hakları Saklıdır
E-Sonuç E-Randevu E-Danışma Whatsapp