E-DERGİ
E-Randevu
E-Sonuç
Sağlık Broşürleri

KURUMSAL

HoşgeldinizKurucumuzKurucumuzun MesajıVizyonumuz, Misyonumuz ve DeğerlerimizHasta OdalarıOrtaklara DuyurularHasta Hakları ve Sorumlulukları Ziyaretçi PolitikasıOrganizasyon ŞemasıAnlaşmalı KurumlarKalite Yönetim BirimiKalite Yönetim ÇalışmalarıKişisel Verilerin KorunmasıBebek Dostu HastaneKurumsal Katalog Basında Osmanoğlu E-Çalışan Öneri ve Şikayetleri İnsan Kaynakları Sanal Tur Tıbbi Donanım Satış
Hasta Odaları

Bütün hasta odalarımız tek kişiliktir. Hepsinde refakatçi için yatak bulunmaktadır. Odaların hepsinde banyo bulunmaktadır. Süit odalarda refakatçi için ikinci bir banyo da yer almaktadır. Hasta yataklarının hepsinde merkezi oksijen bulunmaktadır. Bütün odalarda buzdolabı ve televizyon vardır. Bütün hasta odalarından “wireless” internet bağlantısı yapmak mümkündür. Bütün hasta yataklarına her türlü pozisyon verilebilmektedir; ihtiyaç olduğunda havalı yatak da bulunmaktadır. Her hasta yatağında acil durumlar için hemşire çağırma butonu yer almaktadır.
 

 


 

 

 

Hastanemizin 5. Kattaki özel serviste yer alan 8 VIP Süit oda ayrıcalıklı olarak dekore edilmiştir. Burada kendinizi evinizde hissedebilmeniz ve rahat etmeniz amaçlanmıştır.

 

 

Osmanoğlu Hastanesi
Abide-i Hürriyet Cad. Dilaçar sok. No:4 Şişli 34360 / İstanbul
Telefon
: 0850 800 50 50
Faks
: 0212 230 26 18
E-Posta
: info@osmanogluhastanesi.com.tr
Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Burdaki bilgiler ve resimler izinsiz kullanılmamalıdır.
E-Sonuç E-Randevu E-Danışma WhatsApp Bizi Arayın