Ana Sayfa Kurumsal Kurucumuzun Mesajı
Kurumsal
Kurumsal Menü
HoşgeldinizKurucumuzKurucumuzun MesajıVizyon, Misyon ve DeğerlerimizHasta OdalarıHasta Hakları Ve SorumluluklarıZiyaretçi PolitikasıOrganizsayon ŞemasıAnlaşmalı KurumlarKalite Yönetim BirimiKalite Yönetim ÇalışmalarıKVK Kanunu ve OnamıBebek Dostu Hastane Basında Osmanoğlu Kurumsal Katalog E-Çalışan Öneri ve Şikayetleri İnsan Kaynakları Sağlık Broşürleri
Kurucumuzun Mesajı
Hastanemizi kendi evleri gibi kabul eden Kıymetli Hastalarımız, Sayın Hocalarımız, Sevgili Dostlarımız, Sevgili Çalışan Kardeşlerim ve Saygıdeğer Ziyaretçilerimiz;

1957 yılında Laleli Teşhis Kliniği ve Nişantaşı Laboratuvarı ile başlayan özel sağlık hizmetindeki deneyimlerimizden yararlanarak kurduğumuz OSMANOĞLU HASTANESİ 1981 yılından beri, her türlü donanım ve konfora sahip, VIP, Lüks ve Standart gibi çeşitli hasta odaları bulunmaktadır. T.C. Sağlık Bakanlığının özel hastaneler yönetmeliğine ve Kalite Standartlarına uygun son teknolojik tıbbi cihazlarla donatılmış Yoğun Bakım Ünitesi, 4 büyük Ameliyathane ve bir Doğumhanesi ile hizmet vermektedir. Böylece Osmanoğlu Hastanesi, her türlü ihtiyaca cevap verebilen tam donanımlı, tıbbi görüntüleme merkezi, tıbbi tahlil laboratuvarı ve ileri tanı üniteleriyle ve çalışanlarıyla 7/24 hizmet veren tam teşekküllü bir sağlık kurumu olmuştur.

Sağlığınız için sizin ve Ailenizin de Hastanesi olan Osmanoğlu Hastanesinde sizleri ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Kaldığınız süre boyunca; deneyimli, tecrübeli ve kendi konusunda uzman kadrosu ile size en iyi, en kaliteli ve en son teknoloji ile sağlık hizmetini en iyi koşullarda sunmak bizlerin birinci vazifesidir. Çünkü sizlerin sağlığı bizim önceliğimizdir. Hizmet anlayışımızda da insan sağlığının ticaretinin yapılmaması bilinciyle uygun fiyat politikası ile yarım asırdan fazla sağlık sektöründe sizler gibi değerli hastalarımıza hizmet vermekten kıvanç duymaktayız. Umarız bizlerle birlikte olduğunuz süreçte sağlığınız için yapılan herşey dilediğiniz gibi gerçekleşerek en kısa zamanda sağlığınıza kavuşarak hastanemizde şifa bulursunuz.

Hastanemizde kaldığınız süre boyunca hastane içerisinde bulunduğunuz her yerden "Wireless" kablosuz güvenli internet bağlantısı yapabilmeniz mümkündür. 2. katta bulunan Kafeteryamızda sizlerin kullanımına açık bir Bilgisayar ve Yazıcı olan ofis / internet köşemiz yer almaktadır. Ayrıca, 3. katta Dini vecibelerinizi gerçekleştirmek için huzur bulacağınız Mescid'imizde mevcuttur.

Osmanoğlu Hastanesi sadece biz kurucuların değil, doktoru, hemşiresi ve personeliyle tüm çalışanlarındır. Özellikle kurumumuza güven duyarak hastalarını hastanemizde tedavi eden sayın meslektaşlarımızındır. Bütün bunların ötesinde, sağlıklarına, evlerindeki sıcaklığı ve rahatlığı aratmayan bir huzur ve sükun içinde sağlığına kavuşmak isteğiyle bize başvuran hastalarımızındır. Sağlıklarına gösterdikleri önem nedeniyle, güven duydukları bir kurum olarak, sağlık kontrolü için bizi seçen dostlarımızın olmuştur. Evet artık, Osmanoğlu Hastanesi'nin gerçek sahibi biz, siz ve onlardır. Ve, O gerçek sahiplerinin eksilmeyen ve ilkelerinden ödün vermeyen çalışmaları, ilgi ve destekleriyle, hizmetini daha uzun yıllar sürdürecektir.

Osmanoğlu Hastanesi'nin başarısının ardında, yarım asırdan fazla köklü deneyim, yoğun bilgi birikimi ve en önemlisi tıbbi etik geleneği önemli bir rol oynamıştır.

Huzur içinde geçecek, sağlıklı ve güzel günlerde görüşmek üzere sizlere uzun bir ömür dileğiyle...
Saygılarımla,

Yönetim Kurulu Başkanı
Dr. Salih Osmanoğlu

İnsan Hayatı Kutsaldır
ve Bizim İçin Değerli!!!
Abide-i Hürriyet Cad. Dilaçar Sok. No:4
Şişli 34360 / İstanbul

info@osmanogluhastanesi.com.tr
+90 850 800 50 50
WhatsApp
Ailenizin Hastanesi
Copyright © 2023 by Osmanoğlu Hastanesi. Tüm Hakları Saklıdır
E-Sonuç E-Randevu E-Danışma Whatsapp