Ana Sayfa Haberler Şişli'de 40. Yıl Kutlaması

Şişli'de 40. Yıl Kutlaması

1 Nisan 2021 tarihinde gerçekleştirdiğimiz 40. Yıl kutlama töreninde hastanemize  30 yıl ve üzeri hizmet eden hekimlerimize ve çalışanlarımıza plaket takdim edildi Kutlama töreninde CEO' muz  İlhan Söylemezoğlu’nun gerçekleştirdiği konuşma metni :

TÜRKİYE’NİN KÖKLÜ VE GÜVENİRLİ MARKASI OLAN OSMANOĞLU HASTANESİNİN ŞİŞLİ’DE 40. YIL DÖNÜMÜNÜ HEP BİRLİKTE BÜYÜK BİR  GURURLA KUTLUYORUZ. 

VARLIĞI İLE SAYGIYI, MARKASI İLE GÜVENİ TEMSİL EDEN OSMANOĞLU HASTANESİ;

TOPLUMSAL VE SOSYAL SORUMLULUKLARIN BİLİNCİNDE 1957 SENESİNDEN BERİ SAĞLIK SEKTÖRÜNDE İNSAN SAĞLIĞINA İLK GÜNKÜ HEYECANLA BUGÜNDE AYNI ŞEKİLDE  HİZMET VERMEKTE. HER ZAMAN İNSAN SAĞLIĞINA VERİLEN HİZMETİN  GURURUNU VE ONURUNU YAŞADIK VE YAŞIYORUZDA. 

AİLE OLMANIN GETİRDİĞİ SEVGİYLE 40 YILDIR DA GÜZEL ŞİŞLİ İLÇEMİZDE HASTALARIMIZA DÜN NASILSA BUGÜN DE AYNI RUH VE TİTİZLİKLE, AYNI AHLAKİ DEĞERLERLE, TIBBI ETİK VE BİLİMSEL İLKELER DOĞRULTUSUNDA, GÜNÜMÜZÜN TEKNOLOJİSİ VE DONANIMLARIYLA GELİŞEREK VE DEVAMLI YENİLENEREK  HASTALARIMIZA  365 GÜN 7/24 HİZMET ETMEKTEYİZ. 

İNSAN OLMANIN PRENSİP VE İLKELERİNDEN İNANCIMIZDAN HİÇ ÖDÜN VERMEDİK. İNSAN SAĞLIĞINDA KALİTELİ HİZMETİN HER ŞEYİN ÜSTÜNDE OLDUĞU İNANCIYLA ÇALIŞTIK. BU NEDENLE GURURLUYUZ VE GÜÇLÜYÜZ 

BİLDİĞİNİZ GİBİ TÜM DÜNYAYI SARAN ÜLKEMİZDE DE HIZLI BİR ŞEKİLDE YAYILAN CORONA COVİD-19 VİRÜSLE MÜCADELEDE BİR YILI GERİDE BIRAKTIK. BU GEÇEN SÜREÇTE DE ÖNCEDEN ALDIĞIMIZ ÖNLEMLER VE TEDBİRLER SAYESİNDE HASTALARIMIZIN GÜVENLİĞİ KONUSUNDA HİÇBİR HUSUSTA SORUN YAŞAMADIK. HASTANEMİZ GENELİNDE DOKTORLARIMIZIN VE ÇALIŞANLARIMIZIN ÇOĞUNLUĞU AŞILARINI OLDULAR. İKİNCİ DOZ AŞILAR TAMAMLANDIKTAN  SONRADA ENDİŞE VERECEK HERHANGİ BİR YAN ETKİYLE SORUNLADA KARŞILAŞMADIK. BURADAN HERKESE BOL ANTİKORLAR DİLİYORUM. ŞİFA OLSUN. 

 BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZLE EL BİRLİĞİYLE BU SIKINTILIVE SANCILI DÖNEMİ AZ HASARLA KAPATMANIN GAYRETİ İÇİNDE OLDUK VE OLUYORUZ DA. BİZDE BU KRİZİ AŞACAK KAPASİTE MEVCUTTUR. BU ZORLUĞUNDA ÜSTESİNDEN HEP BERABER GEÇECEĞİZ VE TEKRAR SAĞLIKLI GÜNLERDE BİRLİKTE OLACAĞIZ. BU SÜREÇTEN DAHA DA GÜÇLENEREK ÇIKACAĞIMIZA İNANIYORUM. 

HEP POZİTİF ENERJİLERLE, YAPICI, DESTEKLEYİCİ, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZLE DAHA DA GÜÇLENEREK OSMANOĞLU AİLESİNİN GERÇEK DEĞERİNİ BİR GÜN HERKESİN ANLAYACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. 

ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMLERDE YÖNETİM OLARAK ELİMİZDEN GELENİ YAPARAK, PANDEMİ DÖNEMİNDE UNUTTUĞUMUZ UMUDUMUZU VE HAYAL GÜCÜMÜZÜ YENİDEN CANLANDIRMAK VE HAYALİMİZİ HEDEFLERİMİZ HALİNE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ. 

ÇALIŞANLARIMIZIN VE HASTALARIMIZIN SAĞLIĞINI ÖNEMSİYORUZ.

NESİLLER BOYU GELEN GÜVENLE  BiRLİKTE NİCE SAĞLIKLI YARINLARA

Paylaş:
İnsan Hayatı Kutsaldır
ve Bizim İçin Değerli!!!
Abide-i Hürriyet Cad. Dilaçar Sok. No:4
Şişli 34360 / İstanbul

info@osmanogluhastanesi.com.tr
+90 850 800 50 50
WhatsApp
Ailenizin Hastanesi
Copyright © 2023 by Osmanoğlu Hastanesi. Tüm Hakları Saklıdır
E-Sonuç E-Randevu E-Danışma Whatsapp