Ana Sayfa Klinik Birimlerimiz Uyku Laboratuvarı
Diğer İleri Tanı Üniteleri
Diğer İleri Tanı Üniteleri Menü
Endoskopi MerkeziKolonoskopiGastroskopiRektosigmoidoskopiERCPKardiyoloji LaboratuvarıEfor TestiEkokardiyografi (Eko)Elektrokardiyografi (EKG)Holter Elektrokardiyografi (Holter EKG)Tansiyon HolteriKBB LaboratuvarıSaf Ses OdyogramTimpanometriYeni Doğan İşitme TaramasıNöroloji LaboratuvarıElektromiyografi (EMG)Elektroensefalografi (EEG)Üroloji LaboratuvarıÜroflowmetri TestiPlastik ve Estetik LaboratuvarıSaç Ekimi Baş Dönmesi / Denge BirimiOzon TedavisiUyku LaboratuvarıPRPIV GLUTATYON DESTEĞİPatoloji
Uyku Laboratuvarı
E-Danışma
 

Horlama türblans havanın yumuşak damak ve boğaz dokularında vibrasyonla oluşturduğu sestir. Aynı zamanda burnundan, ses tellerine kadar üst hava yolunu daraltan bütün problemler( alerjik nezle, burun  kemiğindeki eğrilik, sinüzit, alt ve üst çenedeki yapısal anormallikler, dilin aşırı büyük olması ) horlamaya sebep olabilir.

Horlama erişkenlerde ve çocuklarda sıklıkla görülen bir problemdir. Ancak her horlama sürekli yada düzenli değildir sorun oluşturmayabilir. Tıbbi açıdan ele alınması gereken durum kişinin her gece gürültülü bir şekilde horlaması ve bu horlamalara nefes durmasının eşlik etmesidir. Horlama kişinin yaşam katitesini ciddi anlamda düşürmekle birlikte özellikle çiftler arasında ciddi sorun oluşturur.

İnsan Hayatı Kutsaldır
ve Bizim İçin Değerli!!!
Abide-i Hürriyet Cad. Dilaçar Sok. No:4
Şişli 34360 / İstanbul

info@osmanogluhastanesi.com.tr
+90 850 800 50 50
WhatsApp
Ailenizin Hastanesi
Copyright © 2023 by Osmanoğlu Hastanesi. Tüm Hakları Saklıdır
E-Sonuç E-Randevu E-Danışma Whatsapp