Ana Sayfa Klinik Birimlerimiz Ameliyathane
Diğer Cerrahi Birimler
Diğer Cerrahi Birimler Menü
AmeliyathaneAnestezi ve ReanimasyonBeyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji)Diş ve Ağız SağlığıGenel CerrahiGöz Hastalıkları Kadın Hastalıkları ve DoğumKulak Burun BoğazMeme PolikliniğiOrtopedi ve TravmatolojiPlastik Rekonstrüktif ve Estetik CerrahiÜroloji
Ameliyathane
E-Danışma
 

T.C. Sağlık Bakanlığının kalite standatları çerçevesinde ve bakanlığımızın özel hastaneler yönetmeliğine uygun dört adet büyük ameliyathanemiz mevcuttur.

Ameliyathanelerimizde yine kalite standartları doğruldusunda hepa filtreli merkezi havalandırma sistemi uygulanmaktadır. Her türlü ısı, nem, dezenfeksiyon ve partikül ölçümümleri periyodik aralıklarla rütin olarak yapılmaktadır. Son teknolojiye sahip tıbbi donanım olarak skopi, mikroskop ve endoskopik cihazlarımızla hizmet vermekteyiz. Ayrıca bölümümüzde doktor dinlenme odası, steril ve yarı steril alanlarla birlikte sterilizasyon odası ve uyandırma odasıda bulunmaktadır. Modern teknolojik donanıma sahip ameliyathanemizde tüm cerrahi branşlarda kapalı ve açık ameliyatlar her yaş grubuna profesyonel ekibimiz tarafından uygulanabilmektedir.

Ayrıca, hastanemizde modern ekipmanlara sahip bir adet doğumhanemiz ve sancı odamız bulunmaktadır. Doğum öncesinde bebeğin kalp atışları kardio fotografi cihazı ile takip edilmektedir. Ayrıca riskli gebelikler için Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemiz de bulunmaktadır.

İnsan Hayatı Kutsaldır
ve Bizim İçin Değerli!!!
Abide-i Hürriyet Cad. Dilaçar Sok. No:4
Şişli 34360 / İstanbul

info@osmanogluhastanesi.com.tr
+90 850 800 50 50
WhatsApp
Ailenizin Hastanesi
Copyright © 2023 by Osmanoğlu Hastanesi. Tüm Hakları Saklıdır
E-Sonuç E-Randevu E-Danışma Whatsapp